MAXXX News

Celebrytki coraz chętniej pozują bez makijażu! Zobacz, jak wyglądają!

date_range

Jesteśmy przyzwyczajeni do wyidealizowanych celebrytów – bez problemów skórnych, z idealnym mejkapem, w szałowych ciuchach. Ostatnio zaczęli nas jednak zaskakiwać – zmywają grubą warstwę mejkapu, ubierają się w dresy i widzimy na ich twarzach zmarszczki, czerwone wypryski, czy podkrążone oczy. Zobacz, które gwiazdy odważyły się pokazać fanom bez całej pięknej otoczki!

Trend ten stał się tak popularny, że spora część żeńskiej części Instagrama swoje zdjęcia bez makijażu oznaczają hashtagiem #nomakeup

1. Miley Cyrus

bad a$$ Bowie T from Dad!!!!!

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

2. Taylor Swift

You used to call me on my elf phone.

A photo posted by Taylor Swift (@taylorswift) on

3. Lorde

address all valentines to: Somber Girl with Chapped Lips, Studio Couch, Los Angeles 90069

A photo posted by Lorde (@lordemusic) on

4. Jennifer Lopez

Harlee and Nava #shadesofblue #askjlo @ginoanthonypesi

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on

5. Zendaya

Fresh baby facededed...goodnight

A photo posted by Zendaya (@zendaya) on

6. Gigi Hadid

rain is fallin, steal some covers

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on

7. Jessica Alba

Reading a that's not out yet -it's SO good. Total page turner! #lazysaturdayz #weekendz

A photo posted by Jessica Alba (@jessicaalba) on

8. Salma Hayek

Wet hair, no make up, no filter, no retouch, but very good light. #hair #nomakeup #nofilter #noretouch #light

A photo posted by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

9. Cindy Crawford

Apres workout and sauna

A photo posted by Cindy Crawford (@cindycrawford) on

10. Lady Gaga

Come in real close and whisper to me all your secrets

A photo posted by Lady Gaga (@ladygaga) on

11. Cameron Diaz

12. Beyonce

A photo posted by Beyoncé (@beyonce) on

13. Tyra Banks

14. Kylie Jenner

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on

A Ty co sądzisz? Koniecznie podziel się swoją opinią w komentarzu! Jeśli artykuł Ci się spodobał, udostępnij go i podziel się nim ze swoimi znajomymi!

Podziel się ze znajomymi:
Oceń tego MAXXX Newsa:
Oceń: thumb_up 2 1 thumb_down

Ogólna ocena to: 66%/100%, uzyskana z: 3 głosów.
whatshotCzytaj także
commentKomentarze