Mecz Albania-Polska. Polscy piłkarze zaatakowani przez kibiców. Musieli uciekać z boiska [WIDEO]

Wtorkowy mecz Albania-Polska przybrał niespodziewany obrót. Po golu Karola Świderskiego kibice zgromadzeni na stadionie w Tiranie obrzucili polskich zawodników butelkami. Zawodnicy musieli zejść z murawy i schronić się w szatni.

Albania-Polska. Kibice zaatakowali polskich piłkarzy

We wtorek w Tiranie odbył się mecz eliminacji do Mistrzostw Świata Albania-Polska. Na boisku przez długi czas działo się niewiele. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. Pierwszy gol w spotkaniu padł dopiero w 77. minucie. Bramkę dla Polski zdobył wówczas Karol Świderski. Chwilę później spotkanie zostało przerwane.

Kiedy polscy piłkarze cieszyli się ze zdobycia przewagi nad przeciwnikami, albańscy kibice zaczęli rzucać z trybun różnymi przedmiotami. W stronę biało-czerwonych posypały się m. in. butelki. Część z nich dosięgnęła Polaków, zawodnicy musieli osłaniać głowy. Obie drużyny zostały zmuszone opuścić murawę i zejść do szatni. Jak poinformowano na antenie TVP, na stadionie pojawiła się policja.

Albania-Polska. Polacy wygrali spotkanie w Tiranie

Początkowo nie było wiadomo, kiedy i czy w ogóle spotkanie będzie kontynuowane. Po wielu minutach niepewności mecz Albania-Polska został wznowiony. Na stadionie w Tiranie nadal było niespokojnie. Atmosferę, która od samego początku była bardzo gęsta, pod koniec można było niemal kroić nożem. Na boisku nie wydarzyło się jednak nic, co odmieniłoby wynik spotkania. Wtorkowy mecz Albania-Polska (0:1)zakończył się zwycięstwem Polski.

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Mecz Albania-Polska. Polscy piłkarze zaatakowani przez kibiców. Musieli uciekać z boiska [WIDEO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.