MAXXX News

Nie żyje Michał Szpak. W przeszłości był związany z RMF FM

date_range

Nie żyje były dziennikarz Michał Szpak. Odszedł w nocy z 1 na 2 listopada. W ostatnich latach był związany z klubem koszykarskim Stelmet Enea BC Zielona Góra. Wcześniej był związany z radiem RMF FM, gdzie trafił w 1999 roku.

Nie żyje Michał Szpak

Michał Szpak nie żyje. Były dziennikarz, w ostatnich latach związany z klubem koszykarskim Stelmet Enea BC Zielona Góra, pracę w dziennikarstwie zaczął w Radiu Zielona Góra, a później trafił m.in. do RMF FM. Zmarł w nocy z 1 na 2 listopada 2019 roku. Przyczyna śmierci byłego dziennikarza nie jest znana.

„Michał Szpak przez ostatnie siedem lat swojej zawodowej kariery był związany z naszym klubem. W kwietniu br. zdecydował się w pełni poświęcić rozwijaniu własnych projektów, jednak nadal współpracował z klubem. Służył nam radą, pomocą i doświadczeniem. Bez jego nieocenionej pracy, nasz klub nie byłby w stanie wspiąć się i utrzymać przez wiele lat na wyżynach europejskiej koszykówki” – podał w komunikacie klub Stelmet Enea BC Zielona Góra.

Michał Szpak – kim był?

Szpak w Stelmecie BC Zielona Góra najpierw był spikerem i rzecznikiem prasowym, a następnie dyrektorem całego klubu. Jako dziennikarz pracował m. in. dla Polsat News. Przez lata był związany również z  RMF FM, gdzie przyszedł w 1999 roku. Pracę zaczynał w oddziale w Zielonej Górze, później przeszedł do oddziału we Wrocławiu. Michał Szpak w RMF FM spędził osiem lat. Tworzył gazetkę „Szuwary”, w której z przymrużeniem oka opisywał życie redakcji.

A Ty co sądzisz? Koniecznie podziel się swoją opinią w komentarzu! Jeśli artykuł Ci się spodobał, udostępnij go i podziel się nim ze swoimi znajomymi!

Podziel się ze znajomymi:
Oceń tego MAXXX Newsa:
Oceń: thumb_up 0 0 thumb_down
whatshotCzytaj także
commentKomentarze