MAXXX News

One wezmą udział w tegorocznym pokazie Victoria’s Secret: zobacz zdjęcia!

date_range

Znana jest już pełna lista modelek, które zaprezentują tegoroczną kolekcję bielizny Victoria’s Secret. Zobaczcie, kto przejdzie w tym roku po wybiegu w trakcie jubileuszowej, dwudziestej już edycji show 10 listopada 2015 roku.

Wśród modelek, które zaprezentują bieliznę prestiżowej marki, znalazły się takie gwiazdy jak Kendall Jenner, Gigi Hadid czy Constance Jablonski. Po wybiegu przejdzie również Polka, Magdalena Frąckowiak.

Kendall Jenner

@givenchyofficial

A photo posted by Kendall Jenner (@kendalljenner) on

Gigi Hadid

Vanity Fair

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Magdalena Frąckowiak

A photo posted by @frackowiakmagdalena on

Joan Smalls

Hotel Life #GoodNight

A photo posted by Joan Smalls (@joansmalls) on

Rachel Hilbert

Getting cheeky with it

A photo posted by Rachel Hilbert (@rachelhilbert) on

Shanina Shaik

Maud Welzen

Almost showtime! @victoriassecret #excited #vsfashionshow

A photo posted by Maud Welzen (@maudwelzen) on

Yumi Lambert

Daniela Braga

Have a sexy week my loves!!! tenham um semana sexy meus amores!!! @victoriassecret #victoriassecret #vs #hot

A photo posted by Daniela Braga (@bragadany) on

Bridget Malcolm

@bycharlotte_ + @bradmullins_hair + @pierretoussaint

A photo posted by Bridget Malcolm (@bridgetmalcolm) on

Barbara Fialho

I'm in love with my wings! Apaixonada por minhas asas! @VictoriasSecret #VSFashionShow

A photo posted by Barbara Fialho (@barbarafialho1) on

Cindy Bruna

PURE

A photo posted by Cindy Bruna (@cindybruna) on

Izabel Goulart

Constance Jablonski

A photo posted by Constance Jablonski (@constancejablonski) on

Gracie Carvalho

Devon Windsor

Josephine Skriver

mornings by David @davidbellemere @victoriassecret @liverbird333 @benoitmoeyaert @lizmcclean @mayia_makeup

A photo posted by Josephine Skriver (@josephineskriver) on

Leila Nda

The countdown has started are you ready?? #victoriassecret #vsfashionshow#VSfashionshow2015

A photo posted by Leila (@ndaleila) on

Leomie Anderson

Smiles on a Monday with throwback crackedchinacup.com wearing @cosstores @monster_mgmt

A photo posted by Leomie Anderson (@leomieanderson) on

Lily Donaldson

Maria Borges

Megan Puleri

Ming Xi

Sanne Vloet

A Ty co sądzisz? Koniecznie podziel się swoją opinią w komentarzu! Jeśli artykuł Ci się spodobał, udostępnij go i podziel się nim ze swoimi znajomymi!

Podziel się ze znajomymi:
Oceń tego MAXXX Newsa:
Oceń: thumb_up 3 2 thumb_down

Ogólna ocena to: 60%/100%, uzyskana z: 5 głosów.
whatshotCzytaj także
commentKomentarze