Robert Lewandowski Show w Bundeslidze! 5 bramek w 9 minut!

Robert Lewandowski zawstydził wszystkich! Zaczął spotkanie na ławce rezerwowych, ale szybko został bohaterem Bayernu Monachium. Lewy wszedł na boisko tuż po przerwie i w ciągu 9 minut zdobył aż 5 bramek dla swojej drużyny. Dzięki temu Bayern w hicie Bundesligi wygrał 5:1 z VfL Wolfsburg.

Wyczyn Lewego szybko skomentował Sebastian Mila na Twitterze:

Wypowiedział się także Arkadiusz Milik:

Lewego docenił także Troll Football:

Robert Lewandowski zameldował się na boisku w 46. minucie. W poprzednim ligowym meczu pauzował z powodu kontuzji kostki, której nabawił się w Lidze Mistrzów. Polak zmienił Thiago Alcantarę i szybko pokazał na co go stać.

Zaczęło się w 51. minucie. Lewandowski wykorzystał podanie Thomasa Mullera i doprowadził do wyrównania. Kiedy minęło zaledwie półtorej minuty zrobiło się 2:1 dla Bayernu. Ponownie bramkę strzelił Lewandowski - tyle tylko, że asystował Douglas Costa. To nie był nawet półmetek popisu naszego napastnika. Kolejny gol padł w 55. minucie. Było trochę trudniej. Najpierw polski napastnik uderzył w słupek, a dobitkę odbił bramkarz gości. Przy kolejnej był bez szans. To był najszybszy hat-trick w historii Bundesligi, ale kolejne minuty przyniosły kolejne bramki. Lewandowski trafił też w 57. i 60. minucie.

KOCHAMY GO!

5! #rl9 #rl9fans

A photo posted by Robert Lewandowski (@_rl9) on

Oceń ten artykuł 7 0

Ogólna ocena Robert Lewandowski Show w Bundeslidze! 5 bramek w 9 minut! to: 100% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.