Ten film chwyta za serca! Zobacz co zrobił mały kibic po skończonym meczu

Kibice po sobotnim meczu Paris Saint-Germain i Nimes mogli zobaczyć naprawdę wzruszającą scenę! Mały chłopiec wybiegł na boisko i podbiegł do świętującego Neymara. Piłkarz wziął małego kibica na ręce i wręczył mu swoją koszulkę!

Mały kibic wbiegł na boisko

Podczas sobotniego meczu Paris Saint-Germain i Nimes kibice nie mogli narzekać na brak wrażeń i to nawet po zakończeniu spotkania. Gdy tylko wybrzmiał ostatni gwizdek, na boisko wybiegł mały chłopiec, który podbiegł do świętującego Neymara. Skrzydłowy PSG wcale nie zignorował małego kibica. Wręcz przeciwnie! Znany piłkarz wziął małego chłopca na ręce i przytulił, a następnie oddał mu swoją koszulkę. Na nagraniu widać, jak na twarzy małego kibica pojawiły się prawdziwe łzy szczęścia. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery. Wzruszający film opublikował na swoim Twitterze klub Paris Saint-Germain

Trzeba przyznać, że ten widok naprawdę chwyta za serce!

Mecz

Emocji nie zabrakło też oczywiście w trakcie meczu. Goście z Paryża musieli naprawdę wysilić się, aby wygrać ten mecz. W pierwszej połowie gola zdobył Neymar. Miało to miejsce dokładnie w trzydziestej szóstej minucie. Niecałe cztery minuty później, kolejną bramkę strzelił Di Maria. Z wynikiem 2-0 rozpoczęła się druga połowa, w której drużyna Nimes zaczęła odrabiać straty. W 63-ciej minucie bramkę strzelił Antonin Bobichon. Osiem minut później gola z rzutu karnego zdobył też jego kolega - Savanier. Paris Saint-Germain wyszło jednak znów na prowadzenie w kolejnych minutach meczu. Dzięki Kylianowi Mbappe i Cavaniemu  spotkanie zakończyło się  wynikiem 4:2.